SKIING STYLE GUIDE FOR THE CHIC GIRL

22 January 2016

Skiing in Andorra.

English – Good morning from Andorra! Thanks to my family I am truly addicted to skiing. And what better way to load up on fresh mountain air, sun and whipped cream topped everything. I love spending all day on the slopes, but there are two things that can stand in front of it – bad weather or inadequate equipment. Comfort is the number one factor to enjoy skiing completely. Freezing hands, numb toes or foggy goggles can ruin not only your day, but all experience, so better be well prepared. I’ve rounded up some practical yet very chic items that will take your skiing experience from fun holiday to some seriously chic leisure. I am keeping myself warm and comfortable in all white skiing gear from Spyder, that has served me very good for some three seasons already. Shop here for similar jackets – Spyder womens jackets.

Girls (and boys) that are skiing enthusiasts, but freeze easily will understand my big admiration for these “dream come true” gloves. Just imagine putting your hands in soft and WARM gloves and not sensing that cold breeze at any second.  With these MK1 Phoenix Heated Ski Gloves heated gloves it is now possible.

Eyewear hardware is as important as keeping your feet and hands warm. You just have to know what you want, because options are endless. For example these YNIQ’s sleek white ‘One’ ski goggles. Not only they look posh, they are covered with antifog coating to guarantee the clearest vision possible. Good for foggy and snowy days that might occur more in the first months of year. But to capture every moment of the picturesque white landscape without messing with your phone or camera, these Ski goggles with in-built camera will do the trick. It doesn’t get better than this,  right?

I know, all together this looks like a whole set of extremely costly accessories. But if you go skiing on a yearly basis and truly appreciate comfort it’s worth to invest. Plus, we know that ski wear is not something we change each season, so better choose items that can be relied on.  Just be sure to work on your skiing skills hard enough, cause splurging this much just to look cool would be silly..haha


Latvian Labrīt no Andorras!

Kalnu slēpošana ir manas dzīves neatņemama sastāvdaļa, un katru gadu to gaidu ar lielu nepacietību. Ticu, ka daudzi man piekritīs, ka nav labāka enerģijas lādiņa par dienu, kas pavadīta uz kalna. Es pati labprāt slēpoju, līdz vairs neturos uz kājām, bet ir traucēkļi, kuri var ļoti apgrūtināt šīs atpūtas izbaudīšanu  Pārsalušas rokas, nejūtīgi kāju pirksti vai neērts inventārs var izbojāt ne tikai dienu uz kalna, bet visu ceļojumu. Lai no tā izvairītos, labāk jau laicīgi nodrošināties ar labāko aprīkojumu un stilīgākajiem aksesuāriem. Esmu apkopojusi praktiskus un ļoti šikus aksesuārus, kas pārvērtīs vienkāršu atpūtu uz kalna par īstu luksusa piedzīvojumu.

Lai kārtīgi izbaudītu slēpošanu, komfortabls un silts apģērbs ir tik pat svarīgs faktors, kā labas slēpes. Meitenes (un arī puiši), kas ļoti ātri nosalst, noteikti sapratīs manu sajūsmu par šiem MK1 Phoenix Heated Ski apsildāmajiem cimdiem, kas pēc uzlādēšanas sola saglabāt siltumu pat līdz 12 stundām.

Kvalitatīvas slēpošanas brilles ir nākamais solis, kam jāpievērš tikpat liela uzmanība, kā kāju un roku siltumam. Briļļu piedāvājums ir milzīgs, tāpat kā priekšrocības ko tās sola.  Brilles visām gaumēm un visām situācijām. Piemēram, šis YNIQ’s sleek white ‘One’ ski goggles., kuras ne tikai izskatās ļoti gaumīgi, bet ir pārklātas ar īpaši modernu virskārtu, kas garantē “pretmiglas” efektu un visskaidrāko redzējumu. Bet tiem, kam svarīgi visu skaisto iemūžināt fotogrāfijās vai uzņemt video, lieki noderēs šīs Ski goggles ar iebūvētu kameru. Vairs nebūs jāuztraucas par telefona drošību vai fotoaparāta ievietošanu jakas kabatā, jo par visu ir padomāts!

Protams, ka slēpošanas apģērbs, inventārs un aksesuāri nav lēts prieks, īpaši, ja gribam justies un izskatīties perfekti no galvas līdz kājām. Bet, ja dodamies slēpot regulāri, ir vērts investēt lietās, kas garantē komfortu, izcilu kvalitāti un iepriecina ar pārdomātu un estētisku stilu. Turklāt,  tās mēs nemainīsim katru sezonu.Tomēr iztērēt tik daudz tikai tam, lai izskatītos stilīgi  kalna galā, būtu mazliet muļķīgi.  Tāpēc ir vērts piestrādāt arī pie savām slēpošanas prasmēm, mācīties nekad nav par vēlu!

Tiksimies trasē!

 

 

154102_white_linen_fabric_depth_l154502_white_linen_fabric_2154007_vampire_l154000_black_black_denim_l154402_black_4skiing_gloves_heatedskiing_gogglesskiing_sweaterskiing_chloe_jumpsuitafter_skiings_bootsskiing_jacketskiing_gogglesafter_skiing_hatskiing_boots_redskiing_boots_fringeskiing_pantsskiing_pantsskiing_helmet_luxskiing_helmet_practical

 

Agnese..xx

Never miss a post! Follow me on 

Bloglovin

More about TheBlogness

Related Posts