HISTORICAL CHARM IN ROME

14 December 2015

Casa_Roma_022-1471x1080

EN – This week I’ve picked this magical apartment in Rome to be my interior of the week. Why magical? Because it’s not often when we can see apartment filled with natural light like this. Light flows through the large scale arch windows so naturally and creates mysterious, magical and inviting atmosphere. This lighting and calming atmosphere was the key thing that caught my attention at once. Everything in this apartment would make the perfect home in Rome for me..when can I move in?

LV – Šoreiz par nedēļas interjeru esmu izvēlējusies šo maģisko dzīvokli Romā. Kādēļ maģisko? Jo reti kad, varam redzēt gaismu, kas tik dabiski ieplūst caur lieliem arkveida logiem un piepilda telpu ar maģisku, noslēpumainu un mājīgu atmosfēru. Tieši gaisma ir tas noslēpums, kas padara katru mājokli unikālu un šiet tā patiešām ir īpaša. Viss šajā dzīvoklī atbilst manam sapņu dzīvokļa sarakstam..kad es varu ievākties?

Casa_Roma_0162-749x1080

EN – Marble surfaces and parquet floors show reference to past and maintain the authentic feeling that is very important to respect when renovating a heritage apartment like this. Environment always should be respected when creating interior, especially, if it is so special and historical as Rome. Here it is well achieved by by the neutral wall paint and metallic details that naturally relate with exterior and architecture.

LV – Renovējot dzīvokli šādā – vēsturiskā un unikālā mājā, ļoti būtiski ir respektēt vēstures mantojumu un saglabāt ēkas autentiskās īpašības. Dzīvokļa interjers nedrīkst kontrastēt ar ārējo vidi, vēl jo vairāk, ja tā ir tik vēsturiska un īpaša kā Roma. Šeit tas ir lieliski panākts, izmantojot marmora virsmas klasiskos toņos un atjaunojot dabīgā koka parketu. Dzīvokļa interjera neitrāļie sienu toņi un metāla detaļas mēbelēs rada vienotības sajūtu ar eksterjeru un dabīgi saplūst ar arhitektūras formām.

Casa_Roma_002-749x1080
Casa_Roma_0172-1471x1080
Casa_Roma_0042-864x1080Casa_Roma_0182-749x1080

EN – Existing space is utilised perfectly, with the sliding walls and built-in doors desingers have given the spacious feeling,but kept the functional features. I especially love huge arch form built-in sliding door. Feels like it has always been there and points our attention to the the amazing shape of windows again.

LV – Dzīvokļa platība ir pārdomāti un praktiski izmantota – lai saglabātu plašuma izjūtu, bet nezaudētu telpas funkcionalitāti, telpas atdalītas ar sienās iebūvētām durvīm un slīdošām sienām. Man īpaši patīk lielās slīdošās  durvis, kas iebūvētas sienā ar arkas formu – dzīvokļa interjerā iederas tik labi, ka šķiet, tā tur bijis vienmēr un vēlreiz atgādina par unikāli skaistajiem dzīvokļa logiem.

INTERIOR OF THE WEEK - LIGHT IN ROME
Casa_Roma_026-749x1080

EN – Everything in this apartment seems light and easy. Even the metallic accessories and furniture don’t stand in the flow of light. Minimal decor highlight the polished effect and simple elegance this apartment stands for. Historical charm with contemporary twist.

LV – Viss šajā dzīvoklī šķiet viegls un gaisīgs. Pat metāla detaļas un mēbeles neaizēno gaismas starus un minimālie aksesuāri vēl vairāk izceļ smalkumu un vieglo eleganci, kas raksturo šo vietu. Vēsturisks šarms ar mūsdienu tendencēm.

More pictures and info : http://www.vogue.com.au and here: http://www.quincocesdrago.com/.

Thanks for visiting my blog. See you soon!

Paldies, ka lasi manu blogu. Uz drīzu redzēšanos!:)

 Agnese xx

More about TheBlogness

Related Posts