RED ELEGANCE

10 April 2016

pearl_7

ENGLISH – Red is special. Colour that is so energetic, strong and feminine like no other. It’s also a colour that symbolises love and even more passion. My personal relations with this colour are special indeed. It’s obviously not the most popular colour tone in my wardrobe, but I still couldn’t live completely without it. I often choose red as an accent colour, that boosts my confidence. Red lipstick, red shoes or nail polish – all work great to give that extra energy and freshness to the whole look. However, there are certain moments that ask for something more. When we want to add more charisma and emphasise our personality, we have to dare and wear all red! There is no different colour that will charge us and release our female character like red. But as sexy and elegant it is, a red dress can easily turn our classy look into overly posh and exaggerated outfit. To avoid this bad taste, always pay big attention to the choice of  your accessories and remember, less is more.

Luckily for me, I have found the perfect accessory for occasions like that. This Gold Pearl Necklace is the highest point of classic elegance. It’s a chic and minimal addition to any outfit that makes a bold statement itself. I love to put on jewellery that feels invisible, yet gives you the amount of confidence that is just right. And with a red dress there is nothing more you need. Perfect balance between sexy, minimal and chic. After all, is there even more elegant and feminine accessory than pearls? Wearing this you will surely stand out from the crowd, just like this bright brushed pearl naturally shines through the subtle gold casing.

Plus, here are some good news for you!   As you are visiting my blog, you get a special discount offer from me. Use this code – AGNESE10 – and get a nice 10% off all jewellery pieces from Audaviv. So great, I know!

By the way, do you  follow me on Instagram already?


 

LATVIAN –  Sarkana krāsa ir īpaša. Enerģētiski spēcīga, piesātināta un ugunīga. Mīlestības un kaisles krāsa. Arī man ar sarkanu krāsu ir īpašas attiecības. Tā nav manas ikdienas garderobes ierastākā krāsa, bet dzīvot pavisam bez tās man būtu grūti. Visbiežāk ugunīgo toni izmantoju tikai kā akcenta krāsu – izvēloties aksesuārus, lūpu krāsu vai nagu laku. Taču šad tad, tieši sarkans apģērbs ir tas, kas mums nepieciešams, lai paceltu spārnos. Neviena cita krāsa tik ļoti neuzlādē un neatbrīvo mūsu sievišķību kā sarkanā. Tāpat kā mazā melnā vakarkleita, arī sarkanai kleitai ir jābūt katras sievietes skapī. Jo, kas gan vēl vairāk izcels mūsu personību un padarīs īpašus mirkļus neaizmirstamus, kā apģērbs, kuros jūtamies skaistas un pārliecinātas par sevi. Tomēr, velkot šādu tērpu, it sevišķi sarkanā krāsā, jāatceras, ka bieži vien riskējam izskatīties pārāk uzkrītoši vai izaiconoši. Lai izvairītos no bezgaumības, iesaku pievērst ļoti lielu uzmanību aksesuāru izvēlei – tiem jābūt pēc iespējas smalkākiem un vienkāršiem. Pērles, neuzkrītoša zelta ķēdīte vai neliels kulons būs tieši laikā.

Man par laimi, esmu atradusi rotaslietu, kas perfekti izglābj šādās reizēs. Šī zelta kaklarota ar smalku pērlīti ir elegances augstākais punkts. Tā ir šiks un smalks papildinājums ikvienam tērpam, kas pats par sevi ir uzmanības vērts. Man patīk valkāt rotaslietas, kas šķiet neredzamas, tomēr piešķir nelielu devu pārliecības un izceļ mūsu individualitāti. Tāda ir šī kaklarota, kas liks jums izcelties citu vidū, bet izdarīs to neuzkrītoši un viegli, tāpat kā maigā pērle mirdz uz smalkās zelta ķēdītes fona. Galu galā, vai ir vēl kāds klasiskāks un elegantāks aksesuārs par pērlēm?

Vēl viena lieliska ziņa visiem maniem lasītājiem! Jums ir iespēja izmantot īpašu atlaides kodu – AGNESE10 – un iegūt 10 % atlaidi jebkurai precei no Audaviv rotaslietu piedāvājuma.

Nepalaid garām jaunumus! Atceries sekot man Instagram.


pearl_5pearl_2

pearl_1pearl_8

Thanks for visiting! 

Share if you like my style and never miss a post – follow me on Instagram and Bloglovin –

Bloglovin

More about TheBlogness

Related Posts