FEATHER IN THE WIND

23 February 2016

audaviv_1

English – I love a good jewellery, but what I can’t bear is anything heavy,intense and tacky. “Don’t overdue and don’t force yourself” is my key to keeping a good balance in life and also in style. I have to feel air, light and freedom in every step I take. That’s why I am so in love with this feather necklace.. It is subtle, minimal yet very charming and unique. And the shape speaks for itself – finely carved golden feather, that flows so naturally in the light breeze. No wonder it evokes the senses of my free spirit..feather symbolises truth, speed, innocence and lightness after all.

I wore it with a classical and sophisticated outfit. I feel like grey and black are those colours that don’t compete with your personality and I love simplicity like this.  My closet is actually filled with grey and black, I guess thats fine for now. Until spring and summer comes and I can let my feather necklace play with burning sunlight and let it glow on my tanned skin. I can already imagine how beautiful it will look with a sheer white summer dresses… Can’t wait for that!

Now you can buy this beautiful necklace and everything else in AUDAVIV using this exclusive code – agnese10. IT GUARANTEES A 10 % DISCOUNT of anything you desire. How lovely is that?

Latvian – Es dievinu skaistas rotaslietas un valkāju zelta rotas gan ikdienā, gan svētkos. Tas, kas man pavisam neiet pie sirds ir smagnējas, mākslīgas un pārāk masīvas rotaslietas. Tās es izjūtu kā traucēkli un nejūtos ērti. Nepārcensties un nedarīt neko ar piespiešanos –  tā ir mana atslēga uz harmonisku dzīvi un arī stilu. Es vēlos just vieglumu, gaisu un brīvību katrā solī, ko speru. Tādēļ esmu tik ļoti iemīļojusi šo smalko kaklarotu ar kulonu spalvas formā.. Tā ir smalka, eleganta, tajā pašā laikā rotaļīga un unikāla.  Kulona forma runā pati par sevi – rūpīgi izgrebta apzeltīta putna spalva, kas tik dabiski kustās līdzi vēja brāzmām. Es nemaz nebrīnos par brīvības un lidojuma sajūtu, ko tā man sniedz..kā nekā putna spalva jau no senatnes ir gaismas, gaisa un pārmaiņu simbols.

Šoreiz kaklarotu vilku pie klasiska stila komplekta un izvēlējos izcelt tās mirdzumu uz vienkārša, neuzkrītoša fona. Man patīk apģērbs, kas neaizēno manu personību, tādēļ nereti ģērbjos neitrālos krāsu salikumos. Melns un pelēks ir krāsas, kas manā skapī ir ļoti daudz un šobrīd esmu apmierināta ar to. Līdz pienāks pavasaris un vasara un es varēšu vilkt savu kaklarotu pie plānām vasaras kleitiņām un priecāties par tās vizuļošanu saules staros…Ar nepacietību gaidu to!

IZMANTO ĪPAŠO IZDEVĪBU UN IEGĀDĀJIES VISAS SKAISTĀS AUDAVIV ROTASLIETAS AR 10% ATLAIDI. TAS IR TIK VIENKĀRŠI – VEICOT PIRKUMU IEVADU KODU AGNESE10 ! 

audaviv_2 audaviv_3  audaviv_5 audaviv_4audaviv_6

SHOP THE LOOK :

image2xxl2171530811_6_1_15025568800_1_1_17Screen Shot 2016-02-23 at 18.47.27image1xxl-832L08JBLK_largeIMG_5192-2_1024x1024

Agnese xx

More about TheBlogness

Related Posts