EAT IN STYLE : BARCELONA

6 January 2016

http://earthtoiris.com/jaime-beriestain-concept-store-cafe-restaurant/

EN – There are restaurants that feel like home, there are the ones that take you by surprise and then there are those who are so enjoyable, you never want to leave. Jaime Beriestain in Barcelona combines it all.

This elegant, uniquely decorated  located in the vibrant and stylish L’Eixample District in will fit well for all occasions – Friday dinner followed by cocktails, early workday breakfast or lazy Sunday brunch. There is a separate breakfast menu that offers traditional French breakfast, fresh toasts and crroisants, and coffee…very good, I checked.

Whats special about JAIME beriestain restaurant in barcelona :  

Restaurant in one side and concept store and design studio in the other. Not only the is served on really chic tableware, after your meal you can actually buy all that nice kitchen stuff at the shop, not to mention books, textile, home & garden accessories and more – full info here.

Who will love it : 

Everyone, no specific audience. Esthetes, design & art lovers will appreciate it the most.

Price range : medium

However, this place doesn’t need much verbal presentation. You have to see it and feel the ambience yourself.  I doubt that Jaime Beriestain can disappoint, but to be safe make a reservation here.

P.S. All photos are taken by iPhone, because this visit was unplanned :)


 

LV – Ir restorāni, kuri liek justies kā mājās, ir tādi, kas negaidīti pārsteidz un  ir tie, kuros jūtamies tik labi, ka nemaz negribas iet prom. Jaime Beriestain sevī apvieno visas šīs īpašības.

Šis elegantais restorāns ar apbrīnas vērtu interjeru un unikālu atmosfēru atrodas stilīgajā un dzīvīgajā Barcelona L’Eixample rajonā un būs piemērota vieta dažādiem pasākumiem. Vai tās būtu darba dienas brokastis, piektdienas vakariņas ar kokteiļiem vai mierīgs svētdienas brančs – baudījums garantēts!  Brokastu ēdienkarte darbojas katru dienu no 9 – 12 un  piedāvā tradicionālās franču brokastis, svaigas maizītes, sendvičus un kruasānus. Un kafija..ir ļoti laba. Es pārbaudīju. :)

Kas šeit ir īpašs :

Restorāns ir apvienots ar interjera dizaina studiju un koncepta veikalu. Ēdiens tiek servēts izcili skaistos traukos, ko var iegādāties stilīgajā veikalā blakus telpā. Un tas nav viss! Studijā atrodams viss sapņu mājas iekārtošanai, sākot no mēbēlēm, interjera aksesuāriem un traukiem, beidzot ar grāmatam un apaviem. Vairāk info šeit.

Kam šeit patiks :

Visiem. Nav izcelta specifiska mērķauditorija, bet estēti un mākslas mīļotāji novērtēs īpaši.

Cenu amplitūda :

vidēja.

Galu galā, šī ir vieta, ko grūti raksturot vārdiem, jo īpašā atmosfēra ir jāizbauda un jāizgaršo pašiem. Šaubos, ka Jamie Beriestain resorāns var likt kādam vilties, bet, lai būtu pavisam droši, galdiņu var rezervēt šeit.

 

IMG_4828Barcelona Restaurant GuideBarcelona Restaurant Guideimage2-4image1-2image1

More about TheBlogness

Related Posts